Результаты поиска

  1. L

    Сколько оргазмов за ночь у вас было?, Максимально...

    ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!!! Знаю що не в ту тему!!! :( але теми яка б відповідала мому питанню нема! Я просто незнаю чи це буде правильно - якщо я йому допоможу, йому ж 24 роки , він до цього немав сексу - шукав когось підходяшчого.... :o Думаю що вчити його мені мабуть треба лише в тому випадку...
  2. L

    Сколько оргазмов за ночь у вас было?, Максимально...

    Извини, но ты, по-моему, немного не в ту тему обратилась. А по сути, могу ответить только то, что ты должна помочь ему сделать первый шаг, быть его гидом и учителем в мире любви и секса, удачи вам! ;) ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!!! Знаю що не в ту тему!!! :( але теми яка б відповідала мому питанню...
  3. L

    він НЕЗАЙМАНИЙ А ТИ НІ

    що робити якщо він незайманий а у тебе вже був партнер, і тут ви зустрічаєтесь і в тебе виникають бажання.....а він ще цт=ього немав , хоч йому 24 , він симпатичний і має місце в житті....Що робити??????:) :(
  4. L

    Сколько оргазмов за ночь у вас было?, Максимально...

    він незайманий Привіт) мені 22 , йому 24 так склалось, що ми познайомились-при розмові на різні теми ...виявилось що він незайманий:o , а я ні, незнаю що робити....як він себе поведе....і як поводитись самій, коли діло дойде до цього ???????:( :)

Статистика форума

Темы
560
Сообщения
7.800
Пользователи
547
Новый пользователь
Ksu_23

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.
Сверху